Długie piękne włosy w godzinę – Hair Talk

Wizyta u fryzjera czy domowe metody na elektryzowanie się włosów
Styczeń 9, 2018

Długie piękne włosy w godzinę – Hair Talk extensions.

Długie, piękne i lśniące włosy są atrybutem każdej kobiety. Sprawiają, że czujesz się atrakcyjna i pewna siebie. Na zdrowy wygląd naszych włosów wpływa wiele czynników – właściwa dieta, odpowiednia pielęgnacja oraz ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub nieprawidłowo przeprowadzona koloryzacja czy zabiegi fryzjerskie. Nie każdą z nas natura obdarzyła długimi, gęstymi i mocnymi włosami. Ale na szczęście istnieje doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się ze słabymi, wolno rosnącymi i cienkimi włosami. Obecnie nowością na rynku jest przedłużanie włosów metodą Hair Talk extensions. Dzięki niej w krótkim czasie osiągniesz efekt długich i naturalnych włosów. Hair Talk extensions zdobywa coraz większe grono fanów. Korzystają z niej nie tylko osoby z pierwszych strona gazet ale też kobiety chcące przejść błyskawiczną i spektakularną metamorfozę. Koniecznie umów się na wizytę, a fryzjerzy BeautiFULL Club sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda.

Co warto wiedzieć o Hair Talk extensions.

Zanim zdecydujesz się na przedłużanie włosów, warto zastanowić się nad wyborem właściwego salonu fryzjerskiego. Nie daj skusić się na niską cenę. Włosy dobrej jakości są niestety kosztowne, jeśli zależy Ci na uzyskaniu trwałego, naturalnego rezultatu, a nie splątanych i odznaczających się pasm, zainwestuj w usługi profesjonalnych salonów fryzjerskich.

Przedłużanie włosów metodą Hair Talk extensions wykonywane w BeautiFULL Club, opiera się na doczepianiu pasm włosów o różnej długości. Kilkucentymetrowe taśmy mocuje się tuż przy linii naturalnych włosów klienta. Taśmy są lekkie i całkowicie niewidoczne. Po zakończonym zabiegu można je bez problemu poddawać dowolnej stylizacji oraz modelowaniu. Cały zabieg trwa ok. godziny, a nie 3 - 5 godzin jak w przypadku innych dostępnych metod. Natomiast zdejmowanie włosów to tylko pół godziny pracy. Dodatkową zaletą jest to, że włosy w całości nadaj się do ponownego założenia. Producent deklaruje 6 miesięcy gwarancji, ale znane są przypadki, że klientki noszą włosy do 12 miesięcy. Po zabiegu nie odczuwamy dyskomfortu, bólu głowy czy wrażenia ciągnięcia włosów, wykonując codzienne czynności pielęgnacyjne. Istotnym elementem przy przedłużaniu włosów metodą Hair Talk extensions jest także odpowiednia długość naszych włosów – nie mniejsza niż 20 centymetrów od nasady włosów. Pozwala to na prawidłowe przymocowanie taśm i naturalny wygląd włosów.

I oczywiście najważniejsza rzecz - taśmy nie niszczą naszych włosów. Polecane są w szczególności klientkom z osłabionymi, cienkimi i wolno rosnącymi włosami. Mając tego typu włosy nie powinno się stosować przedłużania z wykorzystaniem temperatury lub ringów. Będą się one wtedy łamać i kołtunić. Korzystając z metody Hair Talk extensions nie ma takiego ryzyka.

W Salonie BeautiFULL Club w Lublinie oferujemy zabieg przedłużania włosów metodą Hair Talk extensions, z wykorzystaniem taśm włosów w przepięknej palecie kolorów - również z efektem Ombre Hair.

Obecnie dostępne są trzy długości: 25 cm, 40 cm oraz 55 cm.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!