Długie piękne włosy w godzinę – Hair Talk extensions

Elektryzowanie się włosów
Styczeń 9, 2018

Długie piękne włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety natura nie zawsze jest dla nas łaskawa. Pomimo właściwej pielęgnacji, nasze włosy nie rosną. Znakomitym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów. Na rynku istnieje wiele metod  przedłużania włosów. Jednak zanim zdecydujecie się na przedłużanie włosów warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze nie dajcie skusić się niskiej cenie. Włosy dobrej jakości to niestety również drogie włosy. A przecież nie chodzi tylko o długość, ale przede wszystkim o jakość. Zapewne wielokrotnie widziałyście kobiety z doczepianymi włosami, które wyglądały jak sfilcowane włosy lalki. A to przecież nie o taki efekt nam chodzi. Włosy przedłużone muszą wyglądać naturalnie i przede wszystkim tak, by nikt nie zauważył różnicy pomiędzy Waszymi włosami, a włosami przedłużonymi.

Kolejną ważną kwestią jest wybór metody. Sposób przedłużania włosów musi być dobrany do stanu Waszych włosów, w taki sposób aby ich nie osłabić.  W BeautiFULL Club wykonujemy przedłużanie włosów metodą taśmową Hair Talk. Ja sama jako weteranka przedłużania włosów, jestem zachwycona metodą Hair Talk. Osobiście próbowałam już wszystkich dostępnych na rynku metod i stwierdzam, że Hair Talk jest moim faworytem.

Po pierwsze cały zabieg trwa ok. godziny, a nie 3-5 godzin, jak w przypadku innych dostępnych metod. Zdejmowanie włosów to tylko pół godziny. Włosy w całości nadaj się do ponownego założenia. Producent daje 6 miesięcy gwarancji, ale znane są przypadki, że klientki noszą włosy do 12 miesięcy. Po zabiegu nie odczuwamy dyskomfortu czy bólu głowy. Doskonale pamiętam problemy z przyzwyczajaniem się do ringów czy keratynowych zgrzewów. Taśmy są zupełnie niewyczuwalne.

I oczywiście najważniejsza rzecz, taśmy nie niszczą naszych włosów. Zalecane są w szczególności dla klientek z osłabionymi, cienkimi włosami. Takie włosy nie zniosą obciążenia keratynowymi zgrzewami czy ringami, będą się kołtunić i urywać. W przypadku metody Hair Talk nie ma takiego ryzyka.

Hair Talk oferuje włosy w pięknej palecie kolorów, również z efektem Ombre Hair.
Dostępne są trzy długości: 25 cm, 40 cm oraz 55 cm.
Zapraszamy na bezpłatną konsultacje!