Infuzja tlenowa na piękną i zdrową skórę

Czym jest Karboksyterapia?
January 21, 2019
Masaż i jego terapeutyczne działanie
February 26, 2019

Najlepsze sposoby pielęgnacji skóry.

W dzisiejszych czasach każda świadoma siebie kobieta wie, że wygląd i dobry stan naszej skóry jest bardzo ważny. Geny, odpowiednia dieta, brak używek oraz właściwa pielęgnacja skóry mają wpływ na jej wygląd. Każda z nas pragnie zdrowej i pięknej skóry, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegów kosmetologicznych. Nowością na rynku jest infuzja tlenowa, dająca widoczny efekt odmłodzonej, naturalnej i zdrowej skóry.

Z pomocą naszych specjalistów twoja skóra będzie rozświetlona, odpowiednio odżywiona i nawilżona, a rezultat będzie widoczny już po pierwszym zabiegu.

Infuzja tlenowa zwana inaczej mezoterapią tlenową jest zabiegiem stosowanym w kosmetologi. W trakcie zabiegu rozprowadzenie kosmetyku po skórze za pomocą tlenu pod ciśnieniem, sprawia że zawarte w serum kosmetycznym substancje aktywne docierają w głąb warstw skóry. Działanie stosowanych preparatów na bazie kompleksów peptydowych, kwasu hialuronowego oraz naturalnych składników tj. witamina A, C, E, przeciwutleniacze, kofeina oraz miłorząb japoński, oleje roślinne, widocznie redukuje zmarszczki i regeneruje skórę, czego efektem jest młody wygląd. Metoda ta rewelacyjnie regeneruje zmęczoną i zniszczoną skórę, dotleniając i głęboko nawilżając skórę na poziomie komórkowym.

Skóra po zabiegu jest widocznie odmłodzona, bardziej napięta i elastyczna. Ogromną zaletą zabiegu jest również to, że jest on całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny.

Efekty jakie możemy uzyskać po zabiegu to:

 • dotlenienie skóry,

 • dogłębne odżywienie i nawilżenie,

 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,

 • zwiększenie gęstości skóry,

 • wygładzenie okolic oczu,

 • rozjaśnienie przebarwień,

 • poprawa kolorytu skóry,

 • lepsze ukrwienie skóry,

 • zwiększony metabolizm komórkowy,

 • widoczna redukcja linii zmarszczek,

 • wypełnienie i poprawienie konturów twarzy.

Jeśli jesteś osobą pragnącą zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry, a obawiasz się zabiegów ostrzykiwania skóry, infuzja tlenowa będzie świetną alternatywą.

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Oprócz właściwości pielęgnacyjnych i odmładzających zabieg infuzji tlenowej ma także działanie lecznicze. Polecany jest w szczególności osobom zmagającym się z chorobami skóry. Metoda ta przyspiesza procesy gojenia skóry spowodowane stanami zapalnymi i zmianami trądzikowymi, a także łagodzi objawy łuszczycy czy egzemy.

Największą zaletą infuzji tlenowej jest to, że efekt poprawienia stanu skóry jest natychmiastowy. Rezultat jędrnej, gładkiej i odżywionej skóry utrzymuje się ok. 2 tygodni. Zabieg przebiega bezboleśnie i trwa ok. 1,5 godziny Aby osiągnąć zadowalający efekt, zabieg powinno się powtórzyć 6-8 krotnie w odstępie tygodniowym.

Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga szczególnych zaleceń pozabiegowych, dlatego można wrócić od razu do codziennych aktywności. Dodatkowo zabieg jest bardzo relaksujący i poprawia nasze samopoczucie.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu infuzji tlenowej oferowanej przez BeautiFULL Club.