Lipomax wymodeluj sylwetkę przed urlopem

Na sezon bikini tylko dobry kosmetolog
April 3, 2019
depilacja
Depilacja woskiem u sprawdzonej kosmetyczki
May 29, 2019

Przygotowanie ciała na urlop jest nie lada wyzwaniem i niestety nie da się tego zrobić w kilka dni. Dlatego dla lepszych i trwalszych efektów warto dużo wcześniej poświęcić na to trochę czasu, a nie zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. Jak wiadomo marzeniem każdej z nas jest szczupłe, pięknie wymodelowane sylwetka, pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałości, w związku z czym z pomocą przychodzi nam kosmetologia. Współcześnie w gabinetach oferowanych jest wiele interesujących zabiegów, mających na celu wymodelowanie naszego ciała. Jednak nie po każdym z nich efekt będzie zadowalający. Nie wszystkie także mogą być wykonane u każdej z nas. Należy jednak pamiętać, że zabiegi te nie są metodą na odchudzanie, a mają za zadanie nadać ciału odpowiedniego kształtu. Spośród wielu dostępnych na rynku zabiegów pomagających w modelowaniu sylwetki, to właśnie Lipomax jest wart naszego zainteresowania.

Z pomocą naszych specjalistów w Salonie BeautiFULL Club w Lublinie przygotujesz się na długo wyczekiwany urlop, prezentując doskonale wymodelowaną sylwetkę.

Czym jest zabieg LipoMax V8?

Modelujący zabieg LipoMax V8 wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia, który doskonale łączy w sobie szeroki obszar działania zabiegów kosmetologicznych zarówno na twarz, jak i ciało. Maszyna ta została skonstruowana w oparciu o najnowszą technologie wykorzystywaną w dziedzinie dermatologii. Oznacza to, że jedno urządzenie może połączyć aż kilka wysokozaawansowanych technik używanych w zabiegach modelujących. Maszyna ta jest genialnym narzędziem w rękach specjalistów, gdyż równocześnie mogą oni skorzystać z czterech głównych i najlepszych technologii, jakimi są:

  • monopolarne fale radiowe RF do remodelingu włókien kolagenowych oraz termolipolizy,
  • biostymulujące wiązki podczerwieni lasera, który wzmaga przemianę materii,
  • specjalistyczne głowice wykorzystujące zjawisko podciśnienia, którego zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej na ciele oraz kontrola nad zassaniem skóry na twarzy,
  • kawitacja ultradźwiękowa wykorzystująca zogniskowane fale do rozbijania zgromadzonych komórek tłuszczowych.

Ponadto z pomocą tego urządzenia specjalista z wykorzystaniem kolagenu podgrzewanego do temperatury 45oC przeprowadza lifting odmładzając naszą skórę, czego efektem jest regeneracja i odnowa włókien kolagenowych. Dodatkowym jego atutem jest wyposażenie w głowice z rolkami, pracującymi rotacyjnie, które pozwalają świetnie wymodelować całą naszą sylwetkę i pozbyć się niechcianego cellulitu.

Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się minimum 8 zabiegów wykonywanych w odstępach co 4 dni. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu modelowania ciała LipoMax V8 do Salonu BeautiFULL Club w Lublinie.

Zalety zabiegu LipoMax.

Działanie aparatu LipoMax opiera się na wykorzystaniu wszystkich czterech technik, co pozwala uzyskać doskonałe efekty na naszej skórze twarzy, szyi i całego ciała, byś mogła cieszyć się skórą pozbawioną niedoskonałości. Oczywiście ten innowacyjny zabieg jest całkowicie bezpieczny i przeprowadzany przez wykwalifikowanego specjalistę naszego Salonu BeautiFULL Club w Lublinie.

Widoczne rezultaty po zastosowaniu zabiegu:

  • wygładzone i spłycone zmarszczki,
  • usunięte cienie oraz worki pod oczami,
  • modeluje sylwetkę redukując zgromadzoną tkankę tłuszczową, rozbijając jej komórki i upłynniając je,
  • pobudza metabolizm,
  • dotlenia, ujędrnia i wygładza skórę.