Masaż i jego terapeutyczne działanie

Infuzja tlenowa na piękną i zdrową skórę
January 21, 2019
Fryzjer a wiosenne rewolucje
February 26, 2019

Codzienny stres, przemęczenie spowodowane zbyt długą i intensywną pracą, sprawiają że jesteśmy coraz bardziej sfrustrowani, spięci i niezadowoleni z życia. Przy obecnym tempie życia nasz organizm bardzo potrzebuje niezbędnej regeneracji i wypoczynku do dalszego funkcjonowania. Kto z nas nie marzy o relaksacyjnym i odprężającym masażu po ciężkim dniu pracy. Od wieków ludzie stosowali różne techniki masażu jako najlepszą formę regeneracji sił, odstresowania się oraz poprawienia nastroju. Pełni on nie tylko funkcję relaksacyjną, ale znajduje także zastosowanie w pielęgnacji ciała. Działa rewelacyjnie w walce z cellulitem i redukują tkanki tłuszczowej. Taki masaż szczególnie docenią panie dbające o właściwą pielęgnację i wygląd swojej skóry. Warto poświęcić trochę czasu i wybrać się na profesjonalny masaż do naszego salonu w Lublinie, który od razu postawi Cię na nogi i sprawi, że wyjdziesz bardzo odprężona.

Masaż połączony z pielęgnacją skóry.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się proponowane przez salony kosmetyczne zabiegi wykorzystujące w pielęgnacji skóry technikę masażu. Takie masowanie skóry rewelacyjnie pobudza krążenie krwi oraz zwiększa wchłanialność składników odżywczych zawartych w kosmetykach wykorzystywanych w trakcie masażu. Wykorzystywane do tego typu zabiegów preparaty są niezwykle intensywnie nawilżające i mają działanie przeciwzmarszczkowe, a także lecznicze – stosowane przy niektórych schorzeniach. Po takim masażu Twoja skóra będzie odmłodzona, elastyczna, ujędrniona oraz będzie wyglądała niezwykle świeżo. Zabiegi te rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko w regularnej pielęgnacji, ale także świetnie odprężą i przygotują skórę przed zbliżającymi się ważnymi dla nas wydarzeniami, jak ślub czy duża impreza służbową. Masaż relaksacyjno – pielęgnacyjny wykonują wykwalifikowani specjaliści w naszym salonie w Lublinie.

Masaż ciała a nasze zdrowie.

Masaż ciała działa na nas nie tylko relaksująco. Skutecznie niweluje napięcie i rozluźnia mięśnie, pomaga zwalczyć stres oraz bezsenność, poprawia krążenie i dotlenia nasze komórki, a także redukuje ból. Masaż daje rewelacyjne rezultaty również w rehabilitacji osób mających problemy zdrowotne, bądź dochodzące do zdrowia i sprawności fizycznej po wypadkach. Systematyczne i energiczne ugniatanie i uciskanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co pozwala lepiej dotlenić komórki wszystkich tkanek oraz dostarczyć im niezbędnych składników odżywczych. W jego wykonaniu wykorzystywane są także specjalistyczne przyrządy – dotyczy to szczególnie zabiegów rehabilitacyjnych. Dodatkową zaletą wykonywania masaży jest naturalne wspomaganie naszego organizmu do wzmocnienia odporności. A w niektórych przypadkach wspieranie procesów leczniczych, zastępując leczenie farmakologiczne. Jednak należy pamiętać, że takie masaże lecznicze mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, a także powinny być indywidualnie dostosowane do potrzeb każdej osoby.

Z naszą pomocą nie tylko odprężysz się po ciężkim dniu, ale i zregenerujesz siły do dalszej pracy. Zapraszamy na masaż do BeautiFULL Club w Lublinie.