Oxybrazja jako podstawa właściwej pielęgnacji skóry

Idealny makijaż na każdą okazję
March 25, 2019
Ombre najmodniejsza koloryzacja na wiosnę
April 3, 2019

Nadchodzące lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz zadbać o prawidłową pielęgnację naszej skóry i cieszyć się beztroskimi wakacjami. Okres zimowy jest ciężki dla naszego organizmu, nie tylko ze względu na gorsze samopoczucie spowodowane brakiem słońca, ale również znacząco wpływa na gorszy stan naszych włosów oraz skóry. Suche i ciepłe powietrze, będące efektem ogrzewania pomieszczeń ma bardzo negatywny wpływ, czego efektem jest ich nadmierne przesuszenie. W przypadku skóry zbawienny wpływ mają peelingi nawilżająco – regenerujące w postaci zabiegu Oxybrazji. Metoda ta jest bezbolesna, energicznie złuszczająca martwe komórki naskórka, a widocznym jej efektem jest odpowiednie odżywienie, nawilżenie, unormowanie wydzielania sebum, skuteczne zwężenie porów oraz likwidacja zaskórników i krostek. Zabieg Oxybrazji jest najlepszą metodą na przygotowanie naszej skóry na wakacje, który zarazem skutecznie złuszcza naskórek, a do tego jest niezwykle dla niej delikatny. Natomiast zastosowanie tlenu wpływa na zredukowanie liczby bakterii, a także daje uczucie orzeźwienia i ukojenia. Oxybrazja wykonywana jest przez doświadczonego kosmetologa Salonu BeautiFULL Club w Lublinie.

Co się kryje za pojęciem Oxybrazja?

Peelingi są często stosowane jako podstawa w pielęgnacji naszej skóry, jednak Oxybrazja jest szczególnym rodzajem złuszczania martwego naskórka. Zabieg ten wyróżnia przed wszystkim natychmiastowa regeneracja i nawilżenie, eliminacja zrogowaciałych komórek, a także to, że nie powoduje on podrażnień skóry. Ogromną zaletą Oxybrazji jest możliwość stosowania jej także w czasie lata. Dogłębne działanie złuszczające martwych komórek naskórka odbywa się przy pomocy specjalistycznej aparatury, gdzie czynnikiem złuszczającym jest czysty tlen oraz wodny roztwór soli fizjologicznej. Rewelacyjny zabieg dla osób z bardzo delikatną i wrażliwą cerą naczynkową, alergiczną oraz trądzikową. Peeling polega na wykorzystaniu strumienia drobnych kropelek roztworu, który wydzielany pod wysokim ciśnieniem sprężonego powietrza skutecznie złuszcza komórki naskórka. Zastosowanie czystego tlenu ma za zadanie zintensyfikować regenerację włókien kolagenowych oraz naczyń włosowatych, natomiast stosowany roztwór soli fizjologicznej to doskonały środek o działaniu przeciwbakteryjnym, a ponadto działającym zmiękczająco, nawilżająco i łagodząco na skórę. Zabieg daje rewelacyjne rezultaty, a najczęściej stosowany jest na delikatnej skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz pleców. Oxybrazja wykonywana jest w naszym Salonie kosmetycznym w Lublinie przez jednego z najlepszych kosmetologów.

Oxybrazja jest doskonała także w leczeniu schorzeń skóry.

Zabieg Oxybrazji rewelacyjnie sprawdza się nie tylko w pielęgnacji skóry, ale także w leczeniu różnych schorzeń skórnych. Stworzony dla osób z cerą wrażliwą, a jednocześnie pragnące skorzystać z fantastycznego działania peelingów. Doskonale wspomaga leczenie trądziku czy łuszczycy, eliminując charakterystyczne dla tych schorzeń zmiany skórne lub przyczyny jego powstawania jak w przypadku trądziku różowatego, jaką są bakterie beztlenowe. Ponadto wyrównuje koloryt skóry, wspomaga walkę z rozszerzonymi naczynkami, nadmiernym łojotokiem, niweluje blizny potrądzikowe oraz drobne przebarwienia, a także widocznie spłyca zmarszczki.

Przygotuj swoją skórę na lato, korzystając z zabiegu Oxybrazji oferowanego przez BeautiFULL Club w Lublinie.