Depilacja laserowa – skuteczna metoda na niechciane owłosienie

Regeneracja keratynowym prostowaniem włosów
lipiec 5, 2019

Która z nas nie marzy o doskonale gładkich nogach przez cały rok? Depilacja laserowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów jeśli chodzi o pozbycie się zbędnego owłosienia. Nie musisz już tracić czasu siedząc w łazience i męcząc się tradycyjną depilacja maszynka, kremem czy plastrami z woskiem. Zabieg ten jest szybki, skuteczny i niemal bezbolesny, a przy zastosowaniu nowoczesnej technologii efekt będzie znakomity. Ten rodzaj depilacji jest szczególnie polecany osobom, które mają problem z wrastającymi włoskami oraz związanymi z tym podrażnieniami. Już po kilku zabiegach będziesz mogła cieszyć się gładką skórą, pozbawiona owłosienia nie tylko na nogach, ale również na innych partiach ciała. Depilację laserową wykonuje się również u pacjentów borykających się z nadmiernym owłosieniem na twarzy, rękach, stopach, linii białej brzucha, okolicy brodawek piersiowych, szyi, pach, bikini, plecach. Nie zwlekaj i szybko pozbądź się włosków wykonując depilację laserową w Salonie BeautiFULL Club w Lublinie

Depilacja laserowa a nowoczesna technologia

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń stosowanych w zabiegu depilacji laserowej. Jednak najlepsze rezultaty daje diodowy laser Vesus 3 Color, który posiada szeroki zakres długości fal, a wykorzystanie w jego działaniu nowoczesnych technologii umożliwia prostą i łatwą obsługę. Dla lepszego komfortu oraz indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, specjalista ma do dyspozycji trzy, dające najlepsze rezultaty zakresy fal w jednej, wykonanej z najlepszych materiałów głowicy. Pierwszą, dają najszersze spektrum działania jest długość fali wynosząca 755nm. Działa ona również na włosy cienkie i jasne. Kolejną klasyczną, najczęściej stosowaną długością fali to 808nm. Zapewnia ona głęboką penetrację całego mieszka włosowego. Ostatnią długością fali jest 1064nm, która jest doskonała dla włosów głęboko osadzonych oraz ciemnych, znakomicie niszcząc odżywiające je naczynia krwionośne. Podstawą działania depilacji laserowej jest precyzyjne i skuteczne zniszczenie (wypalenia) mieszka włosowego, który już nie odrośnie. Nowoczesny laser diodowy Vesus 3 Color wyprodukowany jest z wysokojakościowych komponentów, takich jak specjalistyczny system chłodzący głowicę, w tym doskonałej klasy półprzewodnik, a także pompa. Bardzo dużą wydajność pracy zapewnia laserowy generator pochodzący z USA. Łatwą obsługę oraz wybór wszystkich ustawień umożliwia rozbudowany graficznie interfejs urządzenia. Salon BeautiFULL Club w Lublinie zapewnia profesjonalną usługę depilacji laserem, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Depilacja laserowa - dla kogo?

Zabieg depilacji laserowej jest szybki i przebiega niemal bezboleśnie, pacjent może poczuć ewentualnie lekkie ukłucia. Specjalna głowica ssąca przykładana jest do miejsca, z którego chcemy usunąć włosy i po kolei przykładana od góry do dołu. W momencie przyłożenia głowicy do skóry emitowane są impulsy, które niszczą mieszek włosowy. Najlepsze efekty daje wykonanie od 6 do 8 zabiegów w jednej serii. Decydując się na zabieg depilacji laserowej musimy pamiętać, że istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Dlatego przed przystąpieniem do zabiegu skonsultuj się uprzednio ze specjalistą, który będzie go przeprowadzać.

Zapraszamy gorąco na depilację laserową do naszego Salonu BeautiFULL Club w Lublinie.