Koloryzacja włosów kosmetykami Kevin.Murphy

mezoterapia
Mezoterapia igłowa a piękna i zdrowa skóra
czerwiec 27, 2019
pielegnacja
Pielęgnacja włosów kosmetykami Kevin.Murphy
czerwiec 27, 2019

Która z nas nie pragnie mieć doskonałego koloru włosów, który nie tylko będzie się pięknie prezentować, ale i doskonale podkreślać naszą urodę jednocześnie odejmując nam lat? Znaleźć odpowiedni odcień nie jest tak łatwo. Jednak z pomocą przychodzi nam wyjątkowa marka Kevin.Murphy, oferująca profesjonalne kosmetyki do koloryzacji włosów. Fryzjerzy w trakcie zabiegu wykorzystują innowacyjna technikę, jaką jest tonowanie strefowe w połączeniu z balejażem, które daje spektakularne a zarazem bardzo naturalne efekty. Po takiej koloryzacji Twoje włosy będą wyglądały perfekcyjnie. Fryzjerzy Salonu BeautiFULL Club w Lublinie stworzą dla Ciebie przepiękny, przykuwający wzrok i niepowtarzalny odcień wykorzystując profesjonalne kosmetyki do koloryzacji marki Kevin.Murphy.

Nie tylko koloryzacja, ale i pielęgnacja

Włosy w trakcie zabiegu koloryzacji są rozjaśniane, tonowane czy poddawane wysokiej temperaturze. Dlatego aby ich nie uszkodzić lub nie spalić ważna jest odpowiednia ochrona oraz pielęgnacja. Profesjonalne kosmetyki do koloryzacji włosów marki Kevin.Murphy pozwalają otrzymać nie tylko doskonały odcień, ale także właściwie pielęgnują oraz zabezpieczają je w trakcie zabiegu.

Wyjątkowa kolorystyka

Marka Kevin.Murphy oferuje produkty do koloryzacji włosów najwyższej jakości by Twoje włosy wyglądały niezwykle pięknie, lśniąco i naturalnie. Wyróżnij się z tłumu zachwycając modnym i unikalnym odcieniem. Bogata palet barw kosmetyków do koloryzacji włosów Kevin.Murphy obejmuje chłodną oraz ciepłą tonację blondów, a także brązów dając perfekcyjne wykończenie oraz nasycenie. W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybrać nie tylko stonowane kolory, ale i bardzo wyraziste jak odcienie cytrusowe, fiolety, róże czy pomarańcze.