Regeneracja keratynowym prostowaniem włosów

pielegnacja
Pielęgnacja włosów kosmetykami Kevin.Murphy
czerwiec 27, 2019
depilacja laserowa
Depilacja laserowa – skuteczna metoda na niechciane owłosienie
październik 16, 2019

Na keratynowe prostowanie włosów decyduje się coraz więcej kobiet. Niezwykłe właściwości tego zabiegu sprawiają, że klientki salonów fryzjerskich chętnie się na niego zapisują. Włosy wyglądają zdrowo, są błyszczące, a przede wszystkim właściwie odżywione i zregenerowane. Jeśli posiadasz przesuszone i bardzo zniszczone włosy zabieg ten jest idealny dla Ciebie. Z pomocą doświadczonego fryzjera poprawisz stan oraz kondycję swoich włosów, a przy okazji skutecznie i na długo poskromisz swoje włosy.

Przekonaj się sama! Zapraszamy do Salonu BeautiFULL Club w Lublinie na zabieg keratynowego prostowania włosów.

Odbudowująco – odżywiające właściwości keratyny

Keratyna jest fibrylarnym, nierozpuszczalnym w wodzie białkiem bogatym w cenne aminokwasy siarkowe będącym materiałem budulcowym naszych włosów. Brak tej, jakże ważnej substancji chemicznej sprawia, że włosy są bardzo łamliwe i podatne na uszkodzenia.

Fryzjer stosując specjalistyczne preparaty bogate w keratynę, ale i inne substancje odżywcze jak na przykład witaminy oraz wyciągi z roślin, wprowadza kosmetyk w strukturę włosa. Następnie utrwalany jest on przy użyciu specjalnego ceramicznego żelazka, nagrzanego do ponad 200oC. Wysoka temperatura sprawia, że łuska włosa się otwiera, a keratyna wnika w jej głąb uzupełniając ubytki w ich strukturze. Wykorzystywane w trakcie zabiegu kosmetyki profesjonalne są bogate nie tylko w substancje odżywiająco - regenerujące, ale także zabezpieczające je przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Zabieg keratynowego prostowania włosów trwa ok. pół godziny. Efektem kuracji są zdrowe, lśniące i zregenerowane włosy. Nie puszą się i doskonale układają. Fryzjerzy BeautiFULL Club w Lublinie wykonują keratynowe prostowanie włosów tylko najlepszej jakości kosmetykami.

Keratynowe prostowanie włosów – dla kogo?

Keratynowe prostowanie włosów jest szczególnie polecane osobom mającym bardzo przesuszone oraz puszące się włosy, które są niełatwe do ułożenia. Ponadto jeśli są one zniszczone różnego rodzaju zabiegami chemicznymi jak farbowanie czy rozjaśnianie, będzie to doskonały zabieg aby je odpowiednio odżywić i zregenerować. Keratyna to naturalny budulec naszych włosów, dzięki czemu szybko się wchłania w strukturę włosa od razu poprawiając ich kondycję. Doświadczeni fryzjerzy Salonu BeautiFULL Club w Lublinie poprawią stan Twoich włosów, stosując zabieg keratynowego prostowania.